22.10.2018

den č. 2 - LEGACY GOLF CLUB, RED ROCK CANYON a DAVID COPPERFILED

Legacy Golf Club aneb zítra to začíná !

Letošní ročník MSOP 2018 Championship se bude hrát na golfovém hřišti Legacy Golf Club, které se nachází ve městě Henderson, které je součástí metropolitní oblasti Las Vegas. Dnes jsem se byl na hřišti podívat a příprava MSOP arény finišovala. Trénovat se v aréně nesmí, takže jsem si vyzkoušel pouze pár patů na tréninkovém greenu. Ten byl překvapivě poměrně pomalý. 
A co mě čeká zítra? První menší soutěž a tou bude MINI TURBO 1. Hraje se na dvě kola a já jdu hned v prvním flajtu s Gunnarem Bengtssonem, takže první flajt bude vyloženě adventure golfový:-) Vůbec nevím, co od toho čekat, je to můj první turnaj v patování, první turnaj na přírodní trávě a po dlouhé době turnaj hraný golfovým putterem:-) Začínáme v 15 hodin, takže v půlnoci středoevropského času. Výsledky by měly být online ZDE.

Red Rock Canyon

Po včerejší návštěvě Stripu jsem se dnes vydal do přírody. Asi 20 mil od Las Vegas se nachází Red Rock Canyon, přírodní rezervace s krásně barevnými skálami. Nejdříve jsem zajel na začátku trasy do návštěvnického centra, kde jsem dostal mapku a také se něco málo o tomto územní dozvěděl. Když jsem ale zjistil že tu žijí tarantule a hadi podobné chřestýšům, tak mě chuť na pěší túru trošku přešla:-) Ale jelikož se pavouci i hadi určitě bojí víc než já (o trošičku:-), tak jsem se nakonec do skal vydal. A stálo to za to:-)

David Copperfield

Do dnešního večera probíhalo v Las Vegas vše velice příjemně... tentokrát jsem se ale docela naštval. Nemám rád, když ze mě dělá někdo blbce a tento večer ho ze mě jedne týpek dělal celou hodinu a půl:-) Jako projektant a ryze technicky smýšlející člověk jsem zíral s otevřenou pusou, jak se během vteřiny z ničehonic asi 1m nade mnou a nad ostaními diváky objevil uprostřed divadla cca v průměru asi 8m velký létající talíř a v klidu si doletěl těsně nad diváky až nad jeviště a tam zase zmizel. A když se na konci z evidentně prázdného boxu vynořil asi 2m přede mnou obrovský řvoucí tyranosaurus, který se tam nemohl ani náhodou vejít, tak už jsem nechápal vůbec nic. Opravdu dokonalé iluze, které jsou nad lidské chápání:-) David Copperfield trošku zestárnul, ale pořád umí. 

Tak tady se bude celých 6 dní hrát - Legacy Golf Club na kraji Las Vegas

MSOP aréně dominuje velká obrazovka, kde uvidíme aktuální pořadí. Umístění jamek bylo dnes v procesu, probíhají poslední přípravy

Pro hráče i pro diváky je připravené zázemí a tribuny

Takto vypadá zázemí Legacy Golf Clubu a před ním tréninkový green, kde jsem si dnes spolu s Patrikem Rienerem a Christianem Adlerem zatrénoval

Vstupní kámen do Red Rock Canyon

Moc toho tady neroste, ale když už, tak to stojí za to:-)

Tohle přece nesmí chybět:-)

Po shlédnutí této cedule se mi chtělo na procházku o trochu méně:-)

Ale neodolal jsem a stálo to za to... následujících pár fotek bez popisků, myslím, že nejsou třeba

A pro pobavení na závěr... takový naprosto typický americký oběd:-)))