24.10.2018

den č.4 - STROKE PLAY CHAMPIONSHIP a NHL

STROKE PLAY CHAMPIONSHIP

Snažil jsem se, jak to jen šlo, na finálovou dvacítku to ale nestačilo. Chyběly po 4 kolech 4 údery. To sice není moc, tady ale každý úder znamená několik míst. Nakonec jsem skončil ze 75 hráčů na 36.místě, takže těsně v první polovině:-) A i když to podle umístění nevypadá, jsem poměrně spokojený. Jednotlivá kola jsem hrál 34, 29, 34 a 33, za všechna kola jsem zahrál jen 4 trojky, jen prostě chybělo více es. Cítil jsem se na trávě zase o něco lépe než včera, ale samozřejmě oproti golfistům, kteří hrají na trávě běžně, máme v tomto nevýhodu. Důkazem toho je, že nikdo z  minigolfové ani adventuregolfové komunity se nedostal do finálové dvacítky.

A co mě čeká zítra? I když jsem se do zítřejšího finále nedostal, i tak mám poměrně nabitý program. Zítra budu hrát další menší soutěž MINI TURBO 2 a pak s Danielem Moserem kvalifikaci do týmové soutěže. Bohužel budeme společně s dalšími hráči trochu v nevýhodě oproti těm, co budou hrát dopoledne finálová kola a osahají si tak nové jamky, ale s tím nic nenadělám... holt jsem měl do toho finálového kola postoupit taky:-)

VEGAS GOLDEN KNIGHTS - VANCOUVER CANUCKS

Fanoušci hokeje poznali, o čem budu psát, ostatní klidně přeskočte rovnou na fotky:-) Dnes večer jsem si splnil jeden ze svých snů a to podívat se na zápas NHL. Jelikož jsem v mládí hrál hokej za Kladno a v 17 letech dokonce nakouknul na 2 zápasy do juniorské reprezentace, tak mám k hokeji blízko. A jelikož to mám do T-Mobile Arény, kde domácí Rytíři hrají, pěšky cca 15 minut přes 2 kasína, volba byla jasná.

A mohu jen potvrdit, že NHL je jedna velká hokejová show a NHL v Las Vegas o to větší. Bylo to hustý:-)) Nádherná nová hala, vyprodáno a neskutečná show, někdy až na úkor vlastního hokeje:-) Ale na druhou stranu ten byl také skvělý, užil jsem si to i s prodloužením a nájezdy. Hrálo se opravdu v hodně vysokém tempu, na obou stranách byla spousta šancí..prostě hezký hokej. Za domácí hrají dva čeští hráči, Tomáš Nosek a Tomáš Hyka a zvlášt druhý jmenovaný byl dost vidět. A jen tak pro úplnost ..Las Vegas prohrálo na nájezdy. Co mě zaujalo, byla atmosféra mezi diváky, ti se opravdu královsky bavili a někdy jsem měl pocit, že vlastně fandí oběma týmům....to tedy z Kladna neznám:-))

Takto dnes vypadalo rozložení jamek na hřišti, v tabulce jsou i jednotlivé délky patů... ve stopách:-)

Ten menší bílý trojúhelníček ozmačuje místo, kde by měl nehrající hráč stát. Ten větší s čílem označuje jamku a ty dvé bílé čáry, to je výseč, ze které se hraje.

Sice to vůbec nic neznamená, ale chvíli byl ten pohled příjemný:-)

A nakonec pár fotek z hokeje ...bez komentářů:-)