12.2.2018

Skvělé výsledky našeho týmu na IRISH MINIGOLF OPEN 2018 v Dublinu

Další skvělý výsledek přidali do své sbírky hráči našeho AGHB TEAMU na 2.ročníku IRISH MINIGOLF OPEN 2018 v Dublinu. V konkurenci 26 hráčů skončil Daniel Vlček na 2.místě, Michal Stach na 3.místě, Václav Švarc skončil pátý, Milan Provazník osmý a Zdeněk Procházka devátý. Všichni se tak dostali do první desítky a potvrdili tak kvality jednoho z nejlepších světových adventure golfových klubů.
Oba naši hráči byli po prvním dni o stupeň výše, v neděli ale zahrál fantastická tři kola Adam Kelly a zaslouženě tak obhájil loňské vítězství. Daniel Vlček za ním nakonec zaostal o 9 úderů a Michal Stach o 12 úderů.
Nutno také dodat, že náš tým v sobotu doplnila Adélka Šafárová a svými výsledky a předvedenou hrou velice mile překvapila.

Konečné výsledky najdete ZDE.

26.12.2017

Vítězství na Vánočním turnaji 2017 obhájil Jaroslav Jirkovský

Jaroslav Jirkovský  obhájil po roce vítězství na tradičním Vánočním turnaji, který se koná každý rok na Štěpána a letos to byl již 9.ročník. Letos byl boj o vítězství velice dramatický, po dvou odehraných kolech měli tři hráči stejné skóre a o umístění na stupních vítězů rozhodnul rozstřel.

O vítězi rozhodla hned první jamka, kde dal Jaroslav Jirkovský eso. Zato o druhé a třetí místo svedli tuhý boj Matěj Vlček a Václav Švarc, jejich rozstřel skončil až na jamce č.5, kde dal Matěj trojku. Druhý tak skončil Václav Švarc a třetí Matěj Vlček.

Turnaje se zúčastnilo 21 hráčů a jako každý rok panovala na Vánočním turnaji velice příjemná atmosféra. Cenu si nakonec odnesl každý hráč a o ceny se stejně jako loni losovalo:-) Všem hráčům děkujeme za účast na turnaji a těšíme se příští rok na jubilejní desátý ročník. 

Výsledky:
VANOCNI TURNAJ 2017

17.12.2017

"My vám ten pohár přivezeme"... a přivezli jsme ... i s rekordem hřiště!

Daniel Vlček vyhrál Vánoční pohár v Popradu o 9 úderů před slovenskými hráči Slavomírem Holickým a Adriánem Obalem. Druhý hráč našeho týmu Michal Stach nakonec na stupně vítězů nedosáhnul, ale i tak skončil na solidním 4.-7.místě.
Daniel Vlček k vítězství přidal i rekord hřiště (27 úderů) a také rekordní průměr na 6 kol (32,7). Dnešní tři kola zahrál Daniel Vlček za 30, 35 a 31 úderů a základem k tomu byly výborně zahrané jamky 3, 7 a 8, na kterých nezahrál hůře než za tři a na jamce č.7 dokonce zahrál 3 esa.
Michal Stach zahrál dnešní kola za 34, 38 a 36 úderů a nakonec ho dělily od třetího v pořadí 2 údery. Michal dal bohužel na jamce č.3 za pět, na jamce č. 7 zahrál také tři esa a na jamce č.8 se mu bohužel povedla jedna šestka. Ale naopak také jedno eso. 

Krásný putovní pohár tedy vezeme do Čech a budeme muset za rok do Popradu znovu:-). 

16.12.2017

Po prvním dnu Vánočního Poháru v Popradu vede Daniel Vlček

Po třech kolech Vánočního poháru v Popradu vede o 7 úderů hráč našeho AGHB TEAMU Daniel Vlček, který navíc hned v prvním kole překonal o 2 údery oficiální rekord hřiště výkonem 27 úderů. Druhý hráč našeho týmu Michal Stach je zatím na 6.místě. Rozestupy mezi hráči v první desítce jsou sice větší, na tomto hřišti ale není problém ztratit i větší náskok během dvou jamek. Zítra se hrají další tři kola, po kterých bude znám absolutní vítěz a majitel putovního poháru. Dílčí úspěch už náš tým zaznamenal dnes, první tři kola byla zároveň součástí slovenské adventure golfové ligy a naši hráči přizvali do týmu dva slovenské hráče a společně se povedlo mezinárodnímu týmu toto kolo ligy vyhrát. Zároveň vítězem v kategorii mužů se stal Daniel Vlček.

15.12.2017

Hráči AGHB TEAMU se připravují na Vánoční pohár v Popradu

Daniel VlčekMichal Stach z AGHB TEAMU se připravují na Vánoční Pohár v hotelu Tatramonti v Popradu, kde se bude hrát o víkendu dvoudenní turnaj v adventure golfu na 6 kol o putovní pohár. Naši hráči se na krytém 18-ti jamkovém hřišti připravují již od středy a pilně trénují na jamkách, které jsou sice krátké, ale některé poměrně náročné. Ze dvou jamek jsme pro vás natočili video -  POPRAD 1  POPRAD 2

27.10.2017

Michal Stach vyhrál AGHB LIGU 2017

Michal Stach potvrdil v závěru sezony výbornou formu a poprvé vyhrál AGHB LIGU. Ve finále play off porazil 3:1 na kola vítěze základní části Milana Provazníka, který tak skončil na druhém místě. Třetí skončil Daniel Vlček, který v souboji o třetí místo porazil 3:1 na kola Luboše Doniniho.

AGHB LIGA má ze sebou již 8.ročník a poprvé se hrálo odlišným formátem, kdy po základní části 8 nejlepších hráčů hrálo play off. Michal Stach je za osm let trvání ligy teprve čtvrtým vítězem, 5x vyhrál Daniel Vlček a po jednom vítězství mají Michal Stach, Milan Provazník a Martin Košťál.

Kompletní výsledky AGHB LIGY 2017 najdete ZDE.

8.10.2017

Základní část AGHB LIGY vyhrál Milan Provazník, PLAY OFF začne tento víkend

Základní část AGHB LIGY 2017 v Horním Bezděkově vyhrál Milan Provazník. O 1 bod druhý skončil Daniel Vlček a o dalších 8 bodů třetí Michal Stach. Prvních 8 hráčů postoupilo do PLAY OFF, které začíná příští víkend 15.-16.10. PLAY OFF se hraje na rány na 3 vítězná kola.

Skončily také obě doplňkové soutěže. Soutěž "POD PAROU" vyhrál Daniel Vlček, který skončil po 19 dvoukolových zápasech s par -121.
Soutěž o "NEJVĚTŠÍ ESO" vyhrál Milan Provazník, který za 19 dvoukolových zápasů zahrál 156 es.
Konečné výsledky Základní části AGHB LIGY 2017 najdete ZDE
Rozpis zápasů PLAY OFF najdete ZDE

3.10.2017

Michal Stach vyhrál PÁLAVA OPEN 2017

Na hřišti v Horních Věstonicích se uskutečnil poslední turnaj Czech Adventure Golf Tour 2017 - PÁLAVA OPEN 2017. Byl to již čtvrtý ročník a vítězem se stal Michal Stach z AGHB TEAMU. O 4 údery porazil vítěze předchozích tří ročníků Daniela Vlčka a na třetím místě skončil Vojtěch Mikšovský, oba dva také hráči našeho AGHB TEAMU.

Michal Stach vedl od prvního kola, po dvou výborně zahraných kolech vedl již o 8 úderů a do konce turnaje už před sebe nikoho nepustil. Boj do posledního kola byl naopak o další medaile, nepopulární bramborová medaile nakonec zbyla na Matěje Vlčka.

Kompletní výsledky najdete ZDE