26.10.2018

den č.6 - KDYŽ DO FINÁLE CHYBÍ  1 ÚDER

TURBO CHAMPIONSHIP

Chce se mi napsat sakra:-) Jeden jediný úder mi chyběl k tomu, abych si zítra zahrál finálové kolo TURBO CHAMPIONSHIP. Ještě teď vidím míček na jedné z posledních jamek, jak stojí na hraně a rozhoduje se, jestli spadne do jamky. Tentokrát mi stébla trávy nebyla nakloněna. Ale o tom to samozřejmě není, to by mohl napsat každý:-) Nakonec jsem skončil 24. z 86 hráčů a to považuji v této konkurenci za velice slušný výsledek a dnes jsem naprosto spokojený. Jak s výsledkem, tak se hrou. Tři kola pouze s jednou trojkou. A pocit, že je to každý den lepší a s trávou si víc a víc rozumím. 

A CO ZÍTRA?

Zítra začíná Team Championship a na to se moc těším. S Danielem Moserem nemáme co ztratit a pokud by se nám dařilo stejně jako dneska, mohlo by to být zajímavé. Zítra se hraje první kolo a pak v neděli další dvě + kolo finálové, kam postoupí nejlepších 20 týmů. Přihlášeno je neuvěřitelných 71 týmů. Zítra se také hraje třetí malá soutěž MINI TURBO 3 a pak finálové kolo TURBO CHAMPIONSHIP (stějně tam ten míček mohl spadnout:-)

PODZIMNÍ AGHB OPEN:-)

Nebojte, nedorazím:-) Ale nezapomněl jsem na vás a pod poslední fotkou máte všichni ode mě jeden krátký vzkaz.

Dnešní rozložení jamek.  

A takhle to vypadalo na obrazovce, když jsem odcházel z hřiště. V tu chvíli bych nevěřil, že mě bude od finále dělit jeden jediný úder.

Dnes jsem si po turnaji zajel opět na oběd do IKEA a tentokrát jsem dostal rovnou 3 vlaječky. Jak mohla paní vědět, že potřebuju pro každého Švéda jednu?:-)

Tam skoro úplně nahoře bydlím. Jsem docela rád, že nemám balkon, asi bych na něj v 37.patře nevylezl:-)

Nejen hraním je člověk živ.

VZKAZ PRO HRÁČE PODZIMNÍHO AGHB OPEN

Jak vidíte, dnešní reportáž vznikala v nelidsky těžkých podmínkách. Ale zvládnul jsem to:-) Přiznávám, že je mi maličko líto, že tam dnes nemohu být s vámi, ale tady to opravdu stojí za to a hru na MSOP si fakt užívám. Každopádně bych vám chtěl všem popřát, ať si užijete poslední letošní turnaj a ať vyhraje ten nejlepší. Tentokrát je jisté a některé to jistě potěší, že nevyhraje Vlček:-) Tedy Daniel. Takže Matěji...nedej se a bojuj i za mě:-) 
Chtěl bych vám všem moc poděkovat za podporu, za smsky i za maily, moc si toho vážím a těším se na brzkou shledanou. Jo a přeleštěte mi tam ten pohár za túru jo?:-)))