JARNÍ AGHB OPEN 2020 vyhrál Vojtěch Mikšovský z našeho AGHB TEAMU

U nás v areálu na hřišti Za srubem se dnes konal první díl Czech Adventure Golf Tour 2020 – JARNÍ AGHB OPEN 2020. Máme velkou radost z toho, že turnaj ovládli hráči našeho domácího AGHB TEAMU, kteří obsadili prvních sedm míst v absolutním pořadí a do první desítky mezi sebe pustili na osmém místě pouze Petra Čeladníka z MGC Jedovnice a na desátém místě minigolfovou legendu Karla Lakose z Rakouska.
Na druhém místě za Vojtou Mikšovským skončil se ztrátou 3 úderů Milan Provazník. O třetí místo se rozpoutal velký boj, do rozstřelu šli rovnou 4 hráči našeho AGHB TEAMU. Hned na první jamce pro sebe získal třetí místo Václav Švarc.
Kategorii mužů vyhrál Vojtěch Mikšovský, kategorii žen Anna Koldová, mezi juniory vyhrál Matěj Vlček a mezi dětmi Sára Pancnerová.
Za zmínku určitě stojí výkon vítěze v amatérské kategorii Vlastimila Chládka z Brna, který skončil v absolutním pořadí ze 30 hráčů na krásném 17.místě a zahrál 4 kola s výsledkem +2 nad par.
I když musel být po prvním kole díky dešti turnaj asi na hodinu přerušen, tak se na nás nakonec usmálo štěstí a turnaj mohl být sehrán v plném rozsahu. Asi 15 minut po vyhlášení se nad naším areálem  strhla taková průtrž mračen, že se ze všech jamek stala malá koupaliště:-)
Czech Adventure Golf Tour pokračuju za 14 dní dalším turnajem a tím bude BUDÍNEK OPEN 2020.